A przecież dzieci z ADHD mają swoje supermoce. Są spontaniczne, kreatywne, myślą nieszablonowo, potrafią zarażać innych swoją pozytywną energią i mają wyjątkowy dar hiperskupupienia.
Z psycholożką i ekspertką w dziedzinie ADHD - Martą Cieślą zapraszamy Cię na niezwykłe, darmowe wydarzenie live, gdzie porozmawiamy o tym, jak dobrze prowadzić dziecko z ADHD, by mogło osiągnąć sukces, czerpiąc ze swoich unikalnych zasobów.
Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia o godz. 18.00
Nasza gościni - Marta Cieśla to psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i psycholożka. Od 13 lat wspiera osoby neuroróżnorodne. Działa w Akademii Różnorodności, w ramach której szkoli specjalistów. Związana zawodowo z Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej USWPS.
Zarezerwuj sobie miejsce już teraz i dołącz do nas! Wydarzenie jest bezpłatne. Aby otrzymać link, wystarczy się zarejestrować:
„Domowy punkt widzenia” to trwający już od dwóch lat cykl webinarów prowadzonych w formie wywiadów z ekspertami z różnych dziedzin. Każdego miesiąca Centrum Nauczania Domowego zaprasza do rozmowy specjalistę z zakresu wychowania, pedagogiki, psychologii dziecka, a także edukatorów pracujących w oparciu o nowe technologie, autorów książek i poradników dla rodziców. Live’y projektu „Domowy punkt widzenia” są odpowiedzią na pojawiające się pytania oraz potrzeby rodziców. Emisja webinarów odbywa się w internecie, a dostęp do nich jest bezpłatny dla każdego.
Wśród dotychczasowych gości projektu znaleźli się m.in.: Agnieszka Stein - psycholożka i autorka książek, dr Agnieszka Dąbrowska i dr Marta Niedźwiedzka - specjalizujące się w psychiatrii dzieci i młodzieży, Aga Rogala - terapeutka rodzin; Agnieszka Kozak - psychoterapeutka, autorka książek, współautorka książki „Nastolatek potrzebuje wsparcia”, Sylwia Bujko (Holimama) - absolwentka certyfikowanych kursów u dr Rossa W. Greene’a oraz w Familylab® Jespera Juula; Angelika Talaga (GODMOTHER) - neurobiolog edukacyjny, trener rodziców; Krzysztof Maj - wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, gdzie zawodowo zajmuje się fantastyką i grami wideo; Katarzyna Mitschke - pedagog i autorka książki pt. „Kiedy szkoła jest problemem?”; Wojciech Zaraś z Google for Education; Ewa Siemińska ze Zwolnionych z Teorii czy Katarzyna Jaszczak-Bukowska - autoryzowany trener Autodesk Robot z projektu Sieć na kulturę.
Centrum Nauczania Domowego jest nowoczesną placówką oświatową, która aktywnie rozwija model Edukacji 4.0. W ten sposób odpowiada na indywidualne potrzeby uczniów i wyzwania zmieniającego się świata. W Centrum opracowano Internetową Platformę Edukacyjną (IPE), będącą skutecznym wsparciem dla rodziców i uczniów, którzy wybrali ścieżkę edukacji domowej. Korzystając z wygodnej, dostępnej i interaktywnej platformy online, uczniowie realizują program szkoły podstawowej i liceum. Pozwala ona kształtować indywidualny charakter nauki w zgodzie z obowiązującą podstawą programową.