Do jakiego wieku dzieci potrzebują rodziców, czyli dlaczego tak ważne są więzi?
Czy zastanawialiście się kiedyś, do jakiego wieku potrzebni są dzieciom rodzice? Chcielibyście wiedzieć, jak zbudować trwałą i głęboką więź ze swoim dzieckiem? Jak być obecnym w jego w życiu na każdym etapie rozwoju?
2024-01-23, 11:37

Wraz z psycholożką Agnieszką Stein, ekspertką w dziedzinie relacji między dorosłymi a dziećmi, zapraszamy Cię na niezwykłe, darmowe wydarzenie live, które rzuci nowe światło na relacje rodzic-dziecko! 

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godz. 18.00

Nasza gościni - psychologżka Agnieszką Stein specjalizuje się w obszarze relacji między dorosłymi i dziećmi. Najbliższe jest jej podejście oparte na budowaniu głębokich relacji oraz poszanowaniu granic i potrzeb wszystkich ludzi. Jest autorką wielu książek, m.in. “Dziecko z bliska” i “Dziecko z bliska idzie w świat”.

Podczas tego wydarzenia poszukamy odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Co to znaczy mieć dobry kontakt z dzieckiem?
  • Dlaczego czasami trudno jest budować więzi?
  • Do jakiego wieku dziecko potrzebuje rodziców?
  • Czego boją się dzieci w wieku szkolnym?
  • Jak mądrze wspierać dziecięce pasje i talenty?

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś rodzicem i chcesz zrozumieć, jak lepiej wspierać swoje dziecko.
  • Szukasz sposobów na budowanie zdrowych i bliskich relacji z dziećmi.
  • Chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie wychowywać dzieci w dzisiejszym świecie.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do nas w tej inspirującej podróży! Wydarzenie jest bezpłatne. Aby otrzymać link, wystarczy się zarejestrować:

https://pzpo300.clickmeeting.com/do-jakiego-wieku-dzieci-potrzebuja-rodzicow-czyli-dlaczego-tak-wazne-sa-wiezi-/register?_gl=1*ckxqpi*_ga*MzM0NzA5NTc5LjE2ODc0MTY4MTI.*_ga_K7H94QHX99*MTcwNjAwNDE5MC4zMTAuMS4xNzA2MDA0MTk5LjUxLjAuMA.. 

„Domowy punkt widzenia” to trwający już od dwóch lat cykl webinarów prowadzonych w formie wywiadów z ekspertami z różnych dziedzin. Każdego miesiąca Centrum Nauczania Domowego zaprasza do rozmowy specjalistę z zakresu wychowania, pedagogiki, psychologii dziecka, a także edukatorów pracujących w oparciu o nowe technologie, autorów książek i poradników dla rodziców.  Live’y projektu „Domowy punkt widzenia” są odpowiedzią na pojawiające się pytania oraz potrzeby rodziców. Emisja webinarów odbywa się w internecie, a dostęp do nich jest bezpłatny dla każdego.

Wśród dotychczasowych gości projektu znaleźli się m.in. Aga Rogala - terapeutka rodzin; Agnieszka Kozak -  psychoterapeutka, autorka książek, współautorka książki „Nastolatek potrzebuje wsparcia”, Sylwia Bujko (Holimama) - absolwentka certyfikowanych kursów u dr Rossa W. Greene’a oraz w Familylab® Jespera Juula; Angelika Talaga (GODMOTHER) - neurobiolog edukacyjny, trener rodziców; Krzysztof Maj - wykładowca na Wydziale Humanistycznym AGH, gdzie zawodowo zajmuje się fantastyką i grami wideo; Katarzyna Mitschke - pedagog i autorka książki pt. „Kiedy szkoła jest problemem?”; Wojciech Zaraś z Google for Education; Ewa Siemińska ze Zwolnionych z Teorii czy Katarzyna Jaszczak-Bukowska - autoryzowany trener Autodesk Robot z projektu Sieć na kulturę.

Centrum Nauczania Domowego jest nowoczesną placówką oświatową, która aktywnie rozwija model Edukacji 4.0. W ten sposób odpowiada na indywidualne potrzeby uczniów i wyzwania zmieniającego się świata. W Centrum opracowano Internetową Platformę Edukacyjną (IPE), będącą skutecznym wsparciem dla rodziców i uczniów, którzy wybrali ścieżkę edukacji domowej. Korzystając z wygodnej, dostępnej i interaktywnej platformy online, uczniowie realizują program szkoły podstawowej i liceum. Pozwala ona kształtować indywidualny charakter nauki w zgodzie z obowiązującą podstawą programową.

KONTAKT / AUTOR
Centrum Nauczania Domowego
Centrum Nauczania Domowego
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.